Sistema - Biodom C5 Valter

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Elektroninė parduotuvė
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Biodom C5 Valter

 

 

PAKLAUSIAUSIA PREKĖ!

Katilo Biodom 27 patikimumas ir efektyvumas – tai daugiametės investicijos į biologines šildymo sistemas bei mūsų didžioji praktinė patirtis jų montavimo ir priežiūros srityje. BIODOM 27 –tai bazinis modelis ir veiksmingiausia konstrukcija, kurios pagrindu buvo sukurti kitų modeliai. Šiandien rinkoje siūloma atnaujinta versija VALTER, kuri lieka perkamiausiu ir paklausiausiu katilu ES šalyse.

Per įrangą BIOLOGIC atliekamas valdymas sutaupo iki 40% kuro palyginti su kitais analogais. Paprasta ir vartotojui draugiška programa leidžia nustatyti ilgalaikį katilo veikimą. Nereikia profesionalios pagalbos paleidžiant įrangą pirmąjį kartą. Taikant technologiją BIOLOGIC, katilą galima pritaikyti prie kintančių eksploatavimo sąlygų, taip užtikrinant optimalų efektyvumą ir stabilų darbą per daugelį metų.

Aukšta gamybos kokybė, išmanusis dizainas, labai platus nustatymų pasirinkimas ir darbo patikimumas – tai toli gražu ne visi katilo privalumai, kuriais užtikrinamas katilo naudojimo patogumas, saugumas ir ekonomiškumas. Nes esame sertifikuoti pagal 5 (aukščiausią) klasę (remiantis EN 303-5:2012), naudotojas turi galimybę gauti lengvatų ir subsidijų įvairiose ES šalyse. Elektroninės ir mechaninės kontrolės sistemos suteikia geriausią apsaugą nuo gaisro, dūmų ir viršslėgio.

NEGINČYTINAS LYDERIS!

Optimalus visų parametrų ir charakteristikų santykis, nedidelė kaina, išmanioji įranga BIOLOGIC, paremta nuolatiniu automatišku slėgio reguliavimu – tai veiksniai, dėl kurių šis modelis yra paklausiausias ir perkamiausias tūkstančių klientų visoje Europoje.

PRIVALUMAI:

 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Aukščiausia efektyvumo klasė 5 (pagal EN 303-5:2012);
 Įtaisyta saugumo grupė;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.