Sistema - Biodom 27 E

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Naujienos
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Biodom 27 E

 

E — REIŠKIA ELEGANTIŠKAS!

BIODOM 27 E – pirmasis katilas BIODOM, kuris buvo sukurtas taikant naudotojams daug privalumų suteikiančią naujovišką technologiją BIOLOGIC. BIODOM 27E – tai elegantiškas dizainas ir formos, pažangi išorė ir funkcionalumas.

Granulių kokybės nustatymo funkcija pašalina galimus susijusius katilo darbo sutrikimus. Technologija BIOLOGIC užtikrina optimalų degimo režimą, todėl žymiai palengvinama katilo priežiūra, nes ją atlikti tenka daug rečiau. Įtaisytas didelės talpos indas granulėms palengvina katilo eksploataciją, kadangi katilas gali dirbti autonominiu režimu daugiau kaip per savaitę.

Įranga BIOLOGIC nuolat palaiko vienodą slėgį kūrykloje. Dėl slėgio kūrykloje kontrolės dūminės dujos praeina per šilumokaitį vienodu greičiu. Šiluma optimaliai perduodama net pasikeitus išorės parametrams, pavyzdžiui, atmosferos slėgiui ir vėjo gūsiams, bei esant dūmtakio užsikimšimui ar naudojant prastos kokybės granules, įskaitant žemės ūkio kilmės granules,.

Pagal savo eksploatacines charakteristikas, granulėmis kūrenami katilai BIODOM 27Е užima aukščiausią vietą pramonėje, ir tai tvirtina klasės 5 sertifikatai (pagal Europos standartą EN 303-5: 2012).

NENORITE EIKVOTI SAVO JĖGAS SMULKMENOMS?

Kad prasiveržtų į rinką, kiekvienas produktas turėtų būti unikalus. BIODOM 27E pasižymi savo dizainu ir konstrukciją, šiame katile susivienijo pažangiosios funkcijos. Šį katilą pasirenka tie, kurie nekenčia monotonijos ir nuobodulio, kuriems rūpi formos ir nėra panašūs į kitus!

PRIVALUMAI:

 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas;
 Aukščiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė (pagal EN 303-5:2012);
 Modernus brutalus dizainas;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.