Sistema - Biodom C15

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Elektroninė parduotuvė
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Biodom C15

 

BIODOM C15 – tai granulinis katilas, kuriame įrengta visiško medienos biomasės degimo sistema bei yra automatinio uždegimo ir granulių padavimo funkcijos. Įtaisytos įrangos BIOLOGIC dėka katilas yra naujame efektyvumo, šildymo sąnaudų sutaupymo ir aplinkosaugos lygyje.

Kadangi katilas BIODOM C15 nuolat automatiškai reguliuojamas, jis optimaliai veiks bet kokiomis darbo sąlygomis ir bet kuriuo metu. Maksimalų katilo BIODOM C15 efektyvumą taip pat užtikrina reguliarus šilumokaičio valymo sistemos suaktyvinimas. Dėl automatiško granulių savybių atpažinimo funkcijos yra mažinamos funkcinės problemos, susijusios su jų prasta kokybe.

Katilo valdymo sistema automatiškai atpažįsta ir prisitaiko prie šildymo sistemos konstrukcijos bei dūmtakio būklės, atsižvelgiant į išorės aplinkos veiksnių poveikį. Galima suprogramuoti, kad katilas automatiškai veiktų ištisą savaitę.

KODĖL VERTA PASIRINKTI BIODOM C15?

Modernus dizainas, naujoji technologija BIOLOGIC, lengva priežiūra bei patogumas, kurį užtikrina didelės talpos indas granulėms, paprasta konstrukcijas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra argumentai, dėl kurių BIODOM C15 laikomas idealiu šilumos šaltiniu Jūsų butui ar namui.

PRIVALUMAI:

 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.