Sistema - Katilas-židinys

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Naujienos
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Katilas-židinys

 

Granulinis katilas-židinys BIODOM H2

ŠILDYMO ESTETIKA, NAUDOJANT BIODOM!

Itin saugi katilų BIODOM gamybos technologija leido išleisti į rinką modelius, kuriuose susijungė estetika, grožis ir funkcionalumas. Dėl žemų požeminių vandenų arba namo ploto dažnai nepavyksta įrengti pusrūsį arba techninės paskirties patalpą. Modelis BIODOM H20 – tai idealus sprendimas: gražus židinys, aprūpintas visomis pilnaverčio granulinio katilo funkcijomis!

BIODOM H20 – pirmoji vandens šildymo principu veikianti krosnis-židinys, kurioje taikoma naudotojams daug privalumų suteikianti naujoviška technologija BIOLOGIC. H20 – tai atviroms patalpoms skirtas estetiškas sprendimas, siūlant visas granulinio katilo funkcijas.

Naudojant patentuotą technologiją BIOLOGIC, visi krosnies-židinio BIODOM H20 eksploatavimo parametrai nuolat reguliuojami. Įranga atpažįsta granulių kokybę, o kuro ir oro tiekimas tinkamai reguliuojami siekiant užtikrinti degimą, atsižvelgiant į trauką dūmtakyje. Nes „H20“ darbo parametrai nuolat automatiškai reguliuojami, įranga optimaliai veikia bet kuriuo metu ir bet kokiomis sąlygomis.

JEI NORISI NE TIK ŠILUMOS?

Modernus židinio dizainas, naujoji technologija BIOLOGIC, lengva priežiūra bei patogumas, kurį užtikrina didelės talpos indas granulėms, konstrukcijos patikimumas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra argumentai, dėl kurių BIODOM H20 laikomas idealiu šilumos šaltiniu Jūsų butui ar namui.

PRIVALUMAI:

 Atrodo kaip klasikinis židinys su matoma liepsna;
 Neprilygstamas saugumas;
 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.