Sistema - Biodom 21

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Elektroninė parduotuvė
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Biodom 21

 

ĮDOMU, KAD

BIODOM 21 – tai sumažinta katilo BD27 VALTER modifikacija, pritaikytą prie reikalavimų, keliamų žemo energijos efektyvumo namams ar nedidelio ploto namams, kuriuose nereikia didelės šiluminės galios. BIODOM 21 – tai šildymo sistema, kuriuose visiškai sudeginamos medienos granulės bei yra automatiško uždegimo ir kuro padavimo funkcijos. Be to, dėl galimybės išsaugoti šiluminę energiją, šis katilas gali būti naudojamas įprastiniuose namuose, kurių plotas iki 300 m2.

Katilas veikia pagal pažangią technologiją „BIOLOGIC“, kuri leidžia jį reguliuoti ir pritaikyti prie kintančių eksploatavimo sąlygų, taip užtikrinant aukščiausią efektyvumą ir stabilų darbą per daugelį metų. Naudojant patentuotą technologiją BIOLOGIC, degimas vyksta optimaliai, katilo vidus visada išlieka švarus, o degiklio bei uždegimo kapsulių nusidėvėjimas nėra reikšmingas.

Aukšta gamybos kokybė, modernus dizainas, labai platus nustatymų pasirinkimas ir darbo patikimumas – tai toli gražu ne visi katilo privalumai, kuriais užtikrinamas katilo naudojimo patogumas, saugumas ir ekonomiškumas.

KODĖL VERTA PASIRINKTI BIODOM C21?

Modernus dizainas, naujoji technologija „BIOLOGIC“, lengva priežiūra bei patogumas, kurį užtikrina didelės talpos indas granulėms, paprasta konstrukcijas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra argumentai, dėl kurių „BIODOM C21“ laikomas idealiu šilumos šaltiniu Jūsų butui ar namui.

PRIVALUMAI:

 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.