Sistema - Biodom 33

Mus rasite:  
Apie mus
Prekės
Elektroninė parduotuvė
Išpardavimas
Montavimo darbai
Kontaktai

J. Janonio g. 30,
Skuodas, Lietuva
Tel./faks. 8-440-79269,
mob. 8-687-51104,
El.paštas:  sistema@sistema.lt
 
© 2003 Sistema.
Sprendimas: IDAMAS
Naudojama SMART WEB
Biodom 33

 

NIEKO NEREIKALINGO ARBA ALL INCLUSIVE!

BIODOM 33 – tai granulėmis veikiantys naujos kartos katilai „BIODOM“, kuriuose naudojama vartotojams daug privalumų suteikianti naujoviška technologija BIOLOGIC.

Naudojant patentuotą technologiją BIOLOGIC, visi katilo eksploatavimo parametrai nuolat reguliuojami. Katile automatiškai atpažįstama granulių kokybė, taip pat tinkamai reguliuojamas kuro ir oro tiekimas degimui užtikrinti, atsižvelgiant į trauką dūmtakyje. Nes katilo darbo parametrai nuolat reguliuojami, jis optimaliai veikia bet kuriuo metu ir bet kokiomis sąlygomis.

Katilo valdymo sistema automatiškai atpažįsta ir prisitaiko prie šildymo sistemos konstrukcijos bei dūmtakio būklės, atsižvelgiant į išorės aplinkos veiksnių poveikį. Galima suprogramuoti, kad katilas automatiškai dirbtų daugiai kaip ištisą savaitę. Masyvūs ryšinio elementai yra paslėpti po katilo apvadu — nieko nereikalingo Jūsų katilinėje!

Modernus dizainas, naujoji technologija BIOLOGIC, įtaisyta saugumo grupė, cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas, lengva priežiūra, patogumas, patikimumas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas – visa tai daro katilus BIODOM 33 geriausiu pasirinkimu Jūsų svajonės namui šildyti!

KODĖL BIODOM 33?

Modernus dizainas, įtaisyta saugumo grupė ir pagrindiniai ryšinio elementai, naujoji technologija BIOLOGIC, lengva priežiūra, patogumas, didelės talpos indas granulėms, konstrukcijos patikimumas ir kasmetinių šildymo sąnaudų sutaupymas, yra lemiantieji argumentai tiems, kurie neieško kompromisų ir pasirenka tik geriausią!

PRIVALUMAI:

 Automatiškas granulių kokybės atpažinimas;
 Nepertraukiamas automatiškas degimo proceso reguliavimas;
 Mažas granulių suvartojimas visomis naudojimo sąlygomis;
 Įtaisytas cirkuliacinis siurblys ir išsiplėtimo indas;

 Aukščiausia energijos vartojimo efektyvumo klasė (pagal EN 303-5:2012);

 Modernus brutalus dizainas;
 Paprastas montavimas (automatiškas reguliavimas paleidžiant pirmąjį kartą);
 Didelės talpos indas granulėms, kurio pakanka ištisai eksploatavimo savaitei.